Krásné zuby


Také jste už někdy přemýšleli nad tím, že byste si třeba nechali opravit zuby? Protože mnoho lidí mi dokola stále opakuje, že by si klidně nechali opravit zuby, ale nemají na to peníze. Já chápu, že zubařů je málo a také chápu, že zubaři anebo dentální hygienisté jsou opravdu hodně drazí. Já sama o tom vím své, byla jsem jednou na dentální hygieně a paní lékařka mi řekla, že cena půjde kolem jednoho tisíce korun. Nakonec jsem platila ale dva a půl tisíce korun. Je to více, než jsem si myslela.

Bolesti zubů jsou nepříjemné.

Měla jsem připravených u sebe patnáct stovek, ale stejně i tak mi tisíc korun chybělo. Byla jsem docela zklamaná, a to už jsem ještě měla v plánu, že si nechám dát opravdu nové zubní fazety. Já jsem už na předních zubech měla dvě zubní fazety, ale mě se nějak rozbily, asi jsem na něco zkousla, asi na nějaký oříšek a jednoduše se mi to vylomilo. Ani nevíte, jak jsem z toho byla nešťastná, protože mi předchozí pan zubař sliboval, že mi zubní fazety vydrží snad do konce života. Já jsem je měla deset let, ale asi to už bylo opotřebované, tak jsem jela do Prahy, protože v Praze jsem se dozvěděla, že zubní fazety z Prahy jsou opravdu špičkové úrovně a jsou nejlepší.

Každý chce krásný úsměv.

Dokonce také moje kamarádka má pražské zubní fazety a říkala, že lepší zubní fazety prý vůbec nikde nenašla. Je prý opravdu hodně ráda, že byla v Praze, protože tam prý jsou perfektní zubaři. A jsou perfektně proškolení a jejich zubní fazety jsou opravdu vysoké kvality. Samozřejmě, že prý je to docela drahé, ale zase ona říkala, že jí to vydrží celý život. Ona už je má deset let a říká, že lepší zubní fazety ještě v životě neměla. Má je tedy sice poprvé, tak nemá co porovnávat, ale i tak jsou moc kvalitně udělané. A pokud i vy uvažujete o pražských zubních kazetách, tak neváhejte, protože kvalita je tady opravdu zaručená.

Scroll to Top