Nechte si udělat nový účes


Ženy mají kadeřnici
Kadeřnice dokáže s vlasy dělat divy. Často se stává že žena odejde ke kadeřnici, a vrátí se s účesem, který ji změní k nepoznání. Muži donedávna mívali k dispozici také jen holičku či kadeřnici, ale na většině míst se pracovalo jen s holícím strojkem a nůžkami. Vytvořit dokonalé kontury, které jsou nyní v módě, s nimi ale nelze. Pokud toužíte po moderním účesu a sestřihu vousů, bude pro vás lepší, když navštívíte salon, kde se pracuje také s břitvou.

štětka holení

Břitva pro dokonalé linky
Chcete mít pečlivě střižené vousy, které jsou dokonale zarovnané? Toužíte po tom, aby vaše vousy byly jako z filmu? A chcete rovnou i moderní účes? Nic není nemožné, stačí se objednat do našeho salonu. Barbershop je ryze pánský salon, kde se upravují jen muži. Barbeři nebo holičky zde pracují i s břitvou, takže pokud hledáte místo kde vám vytvoří nejlepší kontury ve vlasech i vousech, je to ideální místo pro vaši návštěvu.

Hledáte opravdu dobrý barbershop s personálem, který rozumí své práci? Podívejte se na náš web, kde si můžete prohlédnout náš team https://thecrownbarbershop.cz/team/ a objednat se k někomu z nich. Všichni jsou šikovní a mají dlouholetou praxi, takže se nemusíte bát svěřit zrovna jim své vlasy nebo vousy. Návštěva barbershopu je ideální, protože si odpočinete, a zatímco budete čerpat energii, získáte nový vzhled. Takovou péči jako v barbershopu nikde jinde nezískáte. Mnohé salony navíc nabízí i masáže nebo aplikaci kosmetiky.

holič stříhání

Dopřejte si jedinečný zážitek, který je jako stvořený pro každého muže, který touží po kvalitních službách a skvělém přístupu. Odejdete od nás s účesem, který vám dokonale padne. Nemusíte se ničeho bát, ale můžete se začít těšit na to, až si sednete do pohodlného křesla, které znamená jedno = čekají vás příjemně strávené chvíle tam, kde se o váš vzhled postarají profesionálové.

Scroll to Top