Příslušenství k bazénu


Při pořizování bazénu by měl každý vědět, kam bazén umístí a také to, zda se bazén na dané místo vleze. Ačkoliv se to nezdá, tak bazén zabere dost místa a ještě musíte počítat s příslušenstvím. Právě příslušenství je v mnoha ohledech podceňované a při koupi na něj myslí jen malý zlomek lidí. Ovšem každý by si měl uvědomit, že bazén se prodává ve většině případů jen se základním příslušenstvím a všechno ostatní si musíte dokoupit. Je tedy dobré vědět, kam poté příslušenství umístíte, aby vám nepřekáželo. Dnes se podíváme, jaké příslušenství se vyplatí koupit zároveň s bazénem.

bazénová plachta

Schůdky do bazénu jsou velice důležité a pokud nechcete do bazénu přelézat přes obruč, tak je dobré je zakoupit hned při koupi bazénu. V některých případech jsou součástí bazénu. Vždy se však podívejte, jaká je výška bazénu ať koupíte ty správné.

Bazénová plachta patří v poslední době k vyhledávanému příslušenství k bazénu. Není se však čemu divit, plachta není příliš drahá a přitom udělá velký kus práce. Díky ní do bazénu nebudou padat nečistoty, listí a další bordel z okolí a navíc vám mnohem rychleji ohřeje vodu v bazéně. Jedná se tak o velice efektivní příslušenství, které se více než vyplatí. Navíc má dlouhou životnost a můžete jí využívat dlouhé roky.

bazénová plachta

Chemie do bazénu, je základem každého bazénu a jen těžko byste dal bazén udržovat bez chemie. Díky ní je voda neustále čirá a ošetřená od řas a dalších nečistot. Chemii kupte rovnou na roky dopředu a předejděte tak tomu, že by vám během roku mohla dojít. Vždy jí využijete a rozhodně se vám v dílně neztratí.

Při koupi bazénu tak popřemýšlejte i o příslušenství, které vám zlepší kompletní pocit z koupání a také vám urychlí ohřev vody. Určitě se vám pár stovek navíc vyplatí investovat za cenu toho, že se budete moct koupat celou sezónu. Když si nebudete vědět rady, tak se obraťte na prodejce, který bazén prodává.

Scroll to Top