Rozdáváme reklamní trička


Trička s potiskem bývají poměrně častým reklamním předmětem pro prezentaci činnosti mnoha firem a rozdávají je svým stálým zákazníkům, anebo je obdrží lidé, co se zúčastní firemních prezentací, školení, rautů apod. Tričko však můžete darovat i tehdy, nejste-li majitelem ani spoluvlastníkem firemního subjektu, a to při různých příležitostech.

potisk textilu

Hvězdicový zájezd tří rodin s dětmi – hvězdicovým zájezdům se věnovaly cestovní kanceláře již za socialismu a vy si něco podobného můžete užít s pronajatým mikrobusem v rámci tří spřátelených rodin. Každému darujete na památku tričko s potiskem a bude to velmi vítané zpestření dovolenkového pobytu.

reklamní tričko

Jedeme k moři – v rámci recese si můžete nechat natisknout na trička vhodnou tematickou myšlenku, pokud se například ubíráte na Kanárské souostroví, a chcete být originální, mohli byste jako motiv potisku využít papouška Ara Ararauna, který je zde dokonce symbolem v botanické zahradě Palmitos park na ostrově Gran Canaria.. Jde-li například o zájezd s cestovní kanceláří, budete se potkávat v hotelových prostorách a v restauraci v rámci polopenze či plné penze, a můžete se stát inspirací pro ostatní.

Vodácká výprava – vodáci mívají svérázný smysl pro humor a jistě uvítají, když jim někdo nabídne reklamní potisk triček. Ovšem pozor, vodák je tvor všímavý a ocení, když namísto typických vodáckých motivů zvolíte něco originálního, co přímo charakterizuje dotyčné jedince. Takže například namísto již okoukaných a trapných pivních půllitrů, panáků rumu, lodních kotev, záchranných kruhů a žraločích čelistí nechte vytisknout na triko třeba koně při parkurovém skoku, pokud se jedná o vyznavače jezdeckého sportu. Anebo volejbalový míč tomu, kdo si zamiloval plážový volejbal, poštovní známku sběrateli známek, lokomotivu s tendrem železničnímu modeláři, kytici růží zahradnici atd.

Scroll to Top