Bydlení v paneláku


Inu, moderní doba je doba zmenšování a bytoví architekti to moc dobře vědí. Také vědí, že každý centimetr je drahý, a proto projektují byty stále menší a menší. Člověk si v nich připadá jako sardinka.

Nu, je to příkaz doby a páni architekti se m u jistě za nemalý bakšiš jistě rádi přizpůsobili. Ale nechme je na pokoji a půjdeme se podívat na jeden mladý pár, který dostal byt a zrovna se přou kam co dát. On navrhuje tohle a ona zase tamto. Když už se jakž takž shodnou, vytáhnou metr a začínají přemýšlet drobátko dopředu. Vše si vyměří a zajedou do obchodu s nábytkem. Zde ovšem nastává problém. Ani jedna skříň nesedí k jejich propočtu. Ach jo.

vestavěné skříně

Takže se změří dvě skříně tady a musí se tomu přizpůsobit doma jiný nábytek. A tak se jede domů. Zde už se malují křídou čáry na podlahu, kde jako co bude, ale ty zatracené skříně v obchodě jsou tak neforemné, že sem prostě nevejdou, leda bychom spali na střeše. Nu, což o to, v létě by to možná problém nebyl, ale s přicházejícím podzimem by asi na střeše začaly drobné potíže. Takže se to musí vyřešit jinak. Mu a nyní můžeme zasáhnout my, jakožto nestranní pozorovatelé a zavoláme na ně.

„Což tak vyzkoušet vestavěné skříně?“

obsah šatníku

Oni se rozhlížejí, nevidí, kdo to na ně volá, ale jako nápad se jim top zalíbí a ihned se spojí s někým, kdo jim v tomto pomůže. Nám pak postačí jedno jediné kliknutí na odkaz v té přímé větě. Nu a mladý pár se domluví na spolupráce. Mohou zaslat rozměry sami, ale pokud si na tohle příliš nevěří, je lépe počkat až přijede technik s metrem. To má velkou výhodu, že on si sebou přiveze nejen metr, ale také pro zákazníky takový vzorkovník, aby jako věděli, co si mohou přát a co jim může firma vyrobit.

Nu a tím pádem je to hotovo. Technik odjede zpátky na firmu, kde se ihned začne s výrobou. A mladí se mohou těšit na úsporu místa právě s těmito skříněmi.

Scroll to Top