Elektronické, nebo klasické cigarety?


Asi víte, že máme na světě dva druhy cigaret. Jaké? To se dozvíte v tomto článku.

kour

Cigarety se dělí na:

  1. klasické – koupíte je normálně v obchodě. Skoro paradox je, že právě na každých těchto cigaretách je nápis, že kouření škodí zdraví. Jako kdyby to ti lidé nevěděli…. Tyhle cigarety mají prostě typický kouř, pro nekuřáky samozřejmě “smrad”. A už jsem zažila plno případů, kdy si nekuřáci stěžovali na to, že je obtěžuje právě kouř z okolí kuřáků. Není to nic netypického…mně tenhle kouř vadí z normálních cigaret taky a určitě nejsem asi jediná. Prostě je to přirozeně pro nekuřáky smrad, to je úplně normální.
  2. E-cigarety Shisharium – zkratka pro takzvané elektronické cigarety, které jsou podle mého názoru o hodně lepší v plno věcech. Kdybych to měla vyjmenovat, tak začneme u kouře – narozdíl od klasické cigarety ten kouř voní. Je to i tím, že vlastně do každé elektronické cigarety si můžete přidávat různé příchutě, které vy sami chcete a můžete si je samozřejmě i měnit podle libosti. A to je podle mě na tom celém velké plus.

ciga

Navíc si vezměte, že když přijdete někam do společnosti a elektronickou cigaretu si zapálíte, tak vám to asi nikdo zazlívat nebude. Přece jenom je lepší, když cigareta voní, než když smrdí. A elektronická cigareta paradoxně voní i nekuřákům (já jsem nekuřačka, ale s tím kouřem nemám vůbec žádný problém, naopak. Je to pro mě celkem příjemné). Takže vidíte, že tady elektronická cigareta má oproti té klasické spoustu výhod. A sice ještě asi jsou lidi, kteří si ty klasické kupují. Ale časem nejspíše klasické cigarety vymizí a možná, že je úplně nahradí elektronické. Necháme se překvapit. Dokonce kdybyste nějaké elektronické cigarety, nebo příchutě do nich sháněli, tak vám můžu doporučit e-shop Shisharium, na kterém všechno najdete a určitě s nimi budete spokojení.

Scroll to Top