Kamarádka je švadlena


V dnešní době je opravdu vzácné a velice pěkné, když třeba někdo šije anebo vyšívá anebo dokonce také plete. Protože jsem se dozvěděla, že moje kamarádka kdysi vyšívala a také pletla, jenomže asi po šesti letech toho nechala, protože řekla, že už jí ubývají kšefty, že všichni lidé si raději koupí hotový výrobek, než aby k ní přišli. Aby k ní přišli, aby jim kamarádka vzala míry a také, aby jim ušila nebo upletla něco moc pěkného. Mé kamarádky mi bylo opravdu hodně líto, protože ona svou práci milovala a myslela si, že ještě takhle zůstane dvacet let do důchodu. Moje kamarádka si tohle pečlivě počítá a říkala, že jí zbývá dvacet let do důchodu a že si myslela, že bude stále u krejčoviny.

Krejčovina je někdy opravdu náročná.

Kamarádka má také opravdu hodně doplňků. Krejčovskou nastavitelnou pannu jsem jí kdysi před pěti lety koupila já. Byl to dárek k narozeninám, kdy ona slavila narozeniny. Myslím si, že když si také pořídíte nastavitelnou krejčovskou pannu, když budete vyšívat anebo plést, tak se vám vyplatí, protože můžete alespoň takhle si naoko něco přiměřit anebo třeba když nebudete na nikoho šít a budete si chtít udělat jenom tak něco pro radost, tak můžete vlastně vzít míry této nastavitelné krejčovské panny. Já sama jsem si řekla, že kdybych uměla šít anebo vyšívat anebo plést, že se také pořídím nějaké doplňky do své místnosti, jako například nastavitelnou krejčovskou pannu, bez té bych nedala ani ránu.

Možná také ze mě bude krejčová.

Protože jsem si také na ni zvykla. A moje kamarádka říká, že si s ní také docela někdy ráda povídá. A že prý jí dala jméno Anna. Ona kdysi neměla ani hlavu, ale kamarádka takhle jednou vzala z velké panenky hlavu a jednoduše ji vteřinovým lepidlem nalepila na nastavitelnou krejčovskou pannu. Musela jsem se smát, protože to bylo vtipné, ale zase na druhou stranu to bylo velice chytré. Mě by tohle třeba vůbec nenapadlo. Já bych tam možná dala plyšovou medvědí hlavu. Zkuste se podívat na webové stránky prima-obchod.cz, kde jsou různé produkty a textilní galanterie, a to včetně krejčovské nastavitelné panny.

Scroll to Top