Nejoblíbenější reklamní předměty


Deštníky – potisk na deštnících zaujímá poměrně velkou plochu, čehož lze využít pro firemní propagaci velmi efektivně. Nevýhodou deštníků je však nepříliš časté využívání. Deštníků ale není v domácnostech nikdy dost, a když zvolíte vhodnou barvu, například žlutou s modrým nápisem nebo červenou s bílým potiskem, bude to patrné již z velké dálky. Deštníky patří k oblíbeným reklamním předmětům.

hrnek s kávou

Hrnky – výhodou hrnků je, že je lze darovat každému, i dětem. Hrnek je víceúčelový předmět, jehož útroby lze vyplnit bylinkovým nebo zeleným či černým čajem, kávou včetně náhražkové, kakaem, mlékem i džusem. Do hrnku si lidé mohou vkládat i tužky na pracovním stole.

barevné deštníky

Kšiltovky – potiskem na kšiltovkách lze propagovat prakticky cokoli a potěšíte jimi i vaše přátele, pokud organizujete nějaký výlet, třeba do hor, kde máte namířeno na výstup na Kriváň. Kšiltovka tu poslouží jako upomínkový předmět s logem a datem výpravy a se jménem či přezdívkou jednotlivých účastníků.

Flash disky – přenosný datový disk je vhodný prezent například pro firemní školení, anebo jako dárek pro stálé a věrné zákazníky. Můžete jej ale darovat i vašim blízkým v rámci rodiny či příbuzenstva.

Klíčenky a šňůrky na krk – tento praktický dárek je vhodný jako firemní pozornost komukoli, kdo se zúčastní firemních rautů a prezentací a je podobně, jako flash disky dobrým tipem i pro děti, které ztrácí a pracně hledají své klíče. Zavěšené na krku je určitě neztratí.

Trička a mikiny – zde máte k dispozici obrovské pole možností vyjádření vlastní kreativity, ať už se jedná o firemní záležitosti, či osobní. S tričkem či mikinou nemůžete nic pokazit, pouze si pečlivě proměřte nebo alespoň odhadněte velikost oblečení.

Spodní prádlo a plavky – v rámci recese lze tisknout i na ponožky, kalhotky, trenýrky či plavky. Originální spodní prádlo s potiskem ocení zejména lidé s velkým smyslem pro humor.

Scroll to Top