Půjčky a hypotéky


Rozdíly mezi těmito dvěma pojmy nebudeme řešit vůbec, protože to by bylo skutečně na dlouho. Hypotéka je na bydlení a půjčka na ostatní s tím, že některé hypotéky jsou bezúčelové a lze je tedy použít na cokoli. A hypotéky se splácejí hodně dlouho. Jinak je však vše skoro stejné, nebo alespoň hodně podobné.

V každém případě jde o to, přemluvit někoho kdo nám peníze půjčí, to je budoucí věřitel a pokud nám je půjčí stáváme se dlužníky. V tomto směru je všechno stejné. Rozdíly nastávají až ve výši úvěrů, počtu splátek a samozřejmě ve výši přeplatku. Tedy, velikosti úroků. Nu a potom ještě dalších poplatků, kterých si může vymyslet kdokoli kolik chce a jakýchkoli, ovšem musí je zakotvit do smlouvy.

dolary

Ve velké většině případů je budoucí dlužní nucen doložit spousty všelijakých potvrzení, protože budoucí věřitel si chce a musí ověřit, zda bude na splátky vůbec mít peníze. Na to má každá banka své vnitřní instrukce tabulky a výpočty. Pokud máte příjem, který neodpovídá jejím představám, nepůjčí vám ani šachy. A vy můžete jít do další banky, kde dopadnete stejně, protože v tomto zase tak veliké rozdíly nejsou. Takže na konci dne či týdne zjistíte, že budete prostě bez peněz.

eura

V tomto okamžiku vám nezbude než využít americkou hypotéku bez dokládání příjmů. Zde, jak sami uvidíte, je tu skoro všechno podobné bance. Tedy smlouvy, splátky i úroky. Ale obrovský rozdíl je v přístupu k žadateli a v rychlosti projednávání. Protože se zde neřeší ani příjmy ani registry, není třeba nosit spousty potvrzení. Stačí jen pár věcí, které máte doma v šuplíku. Ty donesete na jednací místo a do hodiny či dvou máte peníze na účtu. Tedy, samozřejmě jen tehdy, pokud budete souhlasit s navrženými podmínkami a podepíšete smlouvu. Americká hypotéka bez dokládání příjmů je rychlá, bezpečná a bez složitých formalit. Máte možnost si to zkusit.

Scroll to Top