Zdravé vlasy


Pokud máte pocit, že máte málo energie a jste unavení, vyčerpaní, celkově unavení anebo máte vlasy, které nevypadají vůbec zdravě, co takhle vyzkoušet na svoje vlasy kolagen? Kolagen je velice dobrá věc nejen pro naše vlasy, ale i pro naše tělo. Je velmi zdravý. Zajistí, že budete plní energii a budete jí mít plno na rozdávání. Někomu se to možná může zdát jako neuvěřitelné, ale je to tak. Kolagen je věc, kterou by si měl k sobě domů pořídit úplně každý, je to skvělý přípravek.

s

Kolagen – jak jej můžeme rozdělit?

Kolagen můžeme brát a užívat buď v tabletách, většinou často před jídlem anebo v prášku, či šumivých tabletách. Tabletky jsou jasné, v prášku nebo šumivých tabletách se rozpustí ve vodě. Může být v různých příchutích, jako například broskvový, malinová, ostružinový, lesní ovoce, okurkový a další. Já jsem taky kolagenu nevěřila a myslela jsem si, že je to jenom neúčinná věc, která na nikoho a nic nezabírá, ale když jsem kolagen poprvé zkusila, byla jsem opravdu tak nadšená, jako nikdy. Měla jsem hrozně velký problém s mými vlasy, které se pořád a neustále třepily a taky s tím, že jsem se po porodu cítila šíleně vyčerpaná a pořád unavená.

s

Neměla jsem žádnou energii a myslela jsem si, že už mi opravdu nic nepomůže. Byla jsem mírně řečeno zoufalá, nevěděla jsem, co mám v téhle situaci dělat. Kamarádky a můj současný přítel mi sice radil, ať začnu užívat kolagen a viděla jsem, že má velký ohlas i na sociálních sítích, jako je třeba Instagram u různých celebrit, ale pořád jsem k němu byla skeptická. Až jednou jsem se tak naštvala a byla jsem smutná, protože jsem opět byla protivná a bez energie. Vyzkoušela jsem poprvé kolagen a už po týdnu jsem na sobě cítila, a i viděla neskutečnou změnu. Moje předtím zničené vlasy vypadaly nádherně a měly na sobě opravdu nádherný lesk, bylo to úžasné.

Scroll to Top