Taška pro muže i ženy


Při odchodu z domu si všichni kontrolují zda s sebou mají vše co potřebují. Muži i ženy potřebují mít své osobní věci neustále u sebe. Problém je, že zatímco ženy mívají na výběr z mnoha druhů kabelek, muži mají daleko menší výběr tašek. Většina mužů nenosí nic. Mobil, klíče i peněženku strčí do kapsy a odchází. I tak si většinou svoje věci dávají do kabelky k ženě. Ne všude se ale hodí kabelka a ne každá žena je nosí ráda. To co ženy nosí se mění postupně s tím, jak se mění životní situace.

kožená taška

Jakmile mají lidé děti, musí nosit spíše praktické tašky, kam se kromě osobních věcí vejdou i věci pro děti. Pro miminka nosí ženy přebalovací tašky, a jak děti rostou, nosí jim věci u sebe v tašce. S jedním a více dětmi je potřeba mít často volnou minimálně jednu ruku. Kabelka se proto narozením dětí stává velmi nepraktickou taškou, protože i když ji nosíte přes rameno, většinou se nehodí k teniskám, které ženy začínají po narození dětí nosit. Volí proto spíše batohy nebo ledvinky.

Ledvinky byly v posledních letech na chvostu popularity, ale v současné době jsou zase velmi oblíbené. I ledvinka může vypadat hezky a nemusí jít o kus látkového nevzhledného zboží, které kvůli svému vzhledu nikdo nechce. Kožené ledvinky Brasnarstvitatiana.cz jsou ideální pro muže i ženy, vyrábí se z kvalitní kůže a můžete si je koupit v několika barvách. Ostudu si s nimi neuděláte v práci ani někde na večírku.

černá ledvinka

Dnes se ledvinka nenosí uvázaná okolo pasu, ale nosí se přes rameno. Je to praktické a vypadá to daleko lépe než kdybyste ji měli uvázanou tak jak nosila kdysi. Do ledvinky se vám vejde všechno co potřebujete k odchodu z domu. Vyberte pro sebe nebo pro někoho blízkého vánoční dárek v podobě ručně vyráběných kožených výrobků. Najdete u nás kabelky, opasky, pánské tašky i batohy, které vám díky kvalitní kůži vydrží dlouhé roky.

Scroll to Top