Zahraniční kuchyně na vašem večírku


Je škoda omezovat se při vybírání občerstvení jenom na pochutiny a jídlo, které je české. Ano, česká kuchyně je úžasná a obsahuje skvělá jídla, ale na světě je daleko více jídel, které stojí za ochutnání. Francouzská kuchyně, italská, thajská, vietnamská, španělská, mexická…každá má svá úžasná jídla, které mohou posloužit jako občerstvení pro vaše hosty. A pokud si nejste přípravou takových jídel jistí, nezoufejte. Catering services In Catering Praha nabízí možnost i přípravy zahraničních jídel dle vašeho výběru. Inspirovat se můžete například těmito pochoutkami.

Neapolská pizza

V samotném srdci Itálie se vyrábí ta nejlepší pizza. Je vynikající, a přitom kolikrát jednoduší, než naše česká napodobenina. Těsto je nadýchané s křupavými okraji. Používá se jen pár ingrediencí. Těsto, olivový olej, rajčatová omáčka, bazalka a mozzarella.

sushi

Sushi

Japonské jídlo, které milují lidé po celém světě. Pokud je sushi připraveno z čerstvé, kvalitní ryby, je to skutečně výjimečný chuťový zážitek. Sushi se v podstatě skládá z ryby, rýže a někdy mořské řasy. Existují i vegetariánské alternativy, ale nejčastěji najdete sushi s lososem či krevetami.

Paella

Toto jídlo pochází ze Španělska a zamilují si ho milovníci rýže a mořských plodů. Tradiční paella se totiž vyrábí z rýže, rajčat, bylinek a mořských plodů. V některých případech se mořské plody zaměňují za maso, například kuřecí.

tacos

Tacos

Tacos mají svůj původ v Mexiku a neodmyslitelně patří k tamějšímu street food. Jedná se o malé tortilly z pšeničné nebo kukuřičné mouky, které se plné masem, zeleninou a omáčkou. Tacos se dá připravit na spoustu variant a tohle jídlo si zamilujete.

Burger

Burgery mají svůj původ v Americe, a pokud se připraví dobře, jedná se o nezapomenutelnou pochoutku. Měkká houska, mezi kterou se přidá kvalitní hovězí maso a další ingredience, jako je sýr, zelenina, křupavá slanina a samozřejmě nějaká dobrá omáčka.

Scroll to Top